Organizacja różnego typu targów, szkoleń czy wystaw wymaga obszernych przygotowań pod względem wyposażenia danej przestrzeni w meble. Wygodne i praktyczne siedziska to gwarancja pozytywnego odbioru wydarzenia przez jego uczestników. Doskonałym rozwiązaniem są hokery. Czym one dokładnie są? Lepiej jest kupić hokery, czy je wynająć na czas trwania wydarzenia?

Hokery – co to?

Jest to rodzaj wysokiego krzesła. Najczęściej możemy je spotkać np. przy barach czy wyspach kuchennych. Hoker może posiadać okrągłe lub kwadratowe siedzisko, które może być umieszczone na jednej, masywnej nodze lub czterech drobniejszych. Te na jednej nodze zazwyczaj są krzesłami obrotowymi z możliwością regulacji ich wysokości. W zależności od typu, istnieją hokery z oparciem lub bez.

Kupić czy wynająć?

Meble to podstawowa konieczność przy organizacji jakichkolwiek wydarzeń. Lecz czy warto je kupować? Jeśli chodzi o zaledwie kilka krzeseł – można zastanowić się nad inwestycją w nie, o ile po danej imprezie mogą nam posłużyć w prywatnym mieszkaniu. Jeśli zaś chodzi o większą ilość, która potrzebna jest nam tylko jednorazowo, warto udać się do wypożyczalni hokerów.

Wypożyczanie mebli na eventy to duża wygoda i spora oszczędność – wypożyczenie hokerów wyniesie mniej, niż ich kupienie tylko po to, by skorzystać z nich raz. Nie musimy zamartwiać się o ich stan techniczny przed wydarzeniem czy późniejsze składowanie. Wybór typu hokera może być dostosowany do konkretnej okazji i potrzeby, bez konieczności kupowania „uniwersalnych” mebli. Konferencja prasowa, a może targi książki? Każde wydarzenie zyska swój niepowtarzalny klimat.

Asortyment wypożyczalni mebli jest zawsze w doskonałym stanie technicznym oraz wizualnym, dzięki czemu nie musimy się martwić o jego funkcjonalność. Profesjonalna kadra pracownicza dba o ich estetykę, gwarantując tym zadowolenie z użytkowania wypożyczonych mebli. Ich wynajem może być tylko jednodniowy lub długotrwały, co pozwala na korzystanie z niego tak długo, jak wymaga tego okazja.

Różne style czy kolorystyka hokerów pozwoli na ich doskonałe dopasowanie pod każdą okazję. Drewniane lub plastikowe, z oparciem lub bez – wypożyczalnia mebli pomoże w doborze zależnym od potrzeb klienta.