Organizacja targów, spotkań biznesowych, wystaw, przyjęć, festiwali, uroczystości – wszystko to wymaga odpowiedniego przygotowania. Oprócz konieczności załatwienia formalności i logistyki, nieodzowne jest często zorganizowanie mebli czy sprzętu AGD. Ich zakup jest dużym obciążeniem dla budżetu, szczególnie wtedy, gdy wydarzenie ma charakter jednorazowy lub cykliczny, jednak o odległej czasowo powtarzalności. Co więcej, takie rozwiązanie, stwarza konieczność magazynowania, co także podnosi koszty organizacji. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest wypożyczenie mebli i innych akcesoriów związanych z organizacją eventu. Jak to zrobić?

Gdzie szukać mebli na event?

Najlepszym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z firmą wypożyczającą meble. To ułatwia organizację, a zaangażowanie związane z wypożyczeniem mebli ogranicza się do ich wyboru. Resztę załatwia firma. Co więcej, jej doradcy mogą podpowiedzieć rozwiązania, o których istnieniu nie zawsze wiemy. Wybierając meble mamy do wyboru nie tylko wiele wariantów funkcjonalnych, ale także zróżnicowaną stylistykę. Warto wybrać firmę, która ma szeroki asortyment i dba o to, by wypożyczane meble były na wysokim poziomie i nie posiadały rażących śladów zużycia.

Co można wypożyczyć?

Odpowiedź na to pytanie zawiera się w wyrażeniu: niemal wszystko. Najlepsze wypożyczalnie mebli oferują krzesła konferencyjne, tapicerowane, plastikowe, stoły kateringowe i szklane, hokery, szafki, regały, meble tapicerowane (fotele i sofy), stojaki, lady i gabloty. W ofercie może być także sprzęt AGD, co stanowi świetne rozwiązanie na targach związanych z gastronomią, ale nie tylko. Ekspres do kawy przyda się niemal na każdym spotkaniu biznesowym. To dobry pomysł także przy organizacji rozmaitych przyjęć. Kostkarka do lodu, klimatyzator, czy witryna chłodnicza – to także część sprzętu, który można wypożyczyć w najlepszych firmach świadczących tego typu usługi. Co więcej, dostępne mogą być również podgrzewcze dedykowane gastronomii, a nawet kociołki na zupę, termosy czy sztućce i zastawy stołowe. Podobnie jak sprzęt RTV – ekrany, głośniki monitory. Do dyspozycji jest też oświetlenie przeznaczone dla stoisk targowych, czy niewielkich scen, jak również klasyczne lampy wiszące i stojące. Można więc bez wątpienia powiedzieć, że wypożyczalnie oferują wszystko, czego potrzeba do organizacji różnorodnych spotkań i eventów.

 

Warto wybrać taką firmę, która posiada szeroki asortyment mebli i sprzętu, gdyż to ułatwia organizację i pozwala na stworzenie oferty, która będzie uszyta na miarę wydarzenia, które jest organizowane.