Organizacja imprezy w plenerze to duże wyzwanie. Ale jeżeli uda Ci się mu sprostać możesz mieć pewność, że przejdziesz do historii jako twórca najlepszego eventu. W jego planowaniu pomogą Ci specjaliści z wypożyczalni mebli Meblosfera, oferujący wszystko, co potrzebne, żeby poziom zabawy stał na wysokim poziomie.

Przygotowanie i serwowanie dań

W terenie musisz zorganizować kuchnię polową, która będzie się zajmowała przygotowywaniem dań oraz ich serwowaniem. Oczywiście piknikowe menu wcale nie musi być skomplikowane, a większość potraw może być odgrzewana przy pomocy sprzętu cateringowego. Do nakarmienia gości wcześniej ugotowaną grochówką czy bigosem potrzebne będą:

  • kociołek do podtrzymywania temperatury dania,
  • termos,
  • lada barmańska,

Wraz z podgrzewaczami do potraw trzeba zatroszczyć się o obecność warnika, a więc zaparzacza wody. Dzięki niemu uczestnicy imprezy nawet z daleka od siedziby firmy i własnego domu zaparzą aromatyczną kawę czy herbatę.

Możesz też całkowicie zrezygnować z usług kucharza i baristy, a postawić na samoobsługę. Wtedy dla komfortu i bezpieczeństwa wszystkich najlepszym rozwiązaniem będą podgrzewacze do potraw, które długo utrzymują dania w cieple, a także misy i tace.

Jedzenie i picie

Goście nałożyli sobie wybrane potrawy, więc teraz muszą je skonsumować. Potrzebują do tego wygodnego krzesła i stołu wraz ze sztućcami. Zrezygnuj z jednorazowej zastawy stołowej wykonanej z tworzyw sztucznych, a postaw na ekologiczne produkty przeznaczone do wielokrotnego użytku. Możesz zamówić nawet bardzo eleganckie komplety z porcelany i szkła lub podstawowe gadżety potrzebne na survivalu (szczypce do kiełbasek i otwieracze do konserw). Wszystko w ilościach hurtowych, aby dla nikogo nie zabrakło.

 

Na imprezę plenerową najlepiej jest wybrać meble stabilne, a zarazem lekkie. Wtedy ich przenoszenie nie będzie problemem. W tej roli najlepiej sprawdzą się wytrzymałe konstrukcje z aluminium oraz tworzywa sztucznego. Dodatkową zaletą jest to, że łatwo utrzymać je w czystości, zatem zwrot do wypożyczalni nie będzie poprzedzony długimi porządkami.