Meble są potrzebne na wielu rodzajach wydarzeń. Nie ma sensu robienia dużych inwestycji w celu zakupu sprzętu, który na co dzień nie jest potrzebny. Najlepiej jest skorzystać z wynajmu mebli na eventy. Możliwe jest wypożyczenie zestawów mebli albo pojedynczych sztuk, które można zestawić ze sobą według własnego uznania. Meble do wynajęcia są różnorodne, w wielu stylach do wyboru, więc niezależnie od tematyki organizowanej imprezy, każdy jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego. 

Dlaczego warto wynająć meble?

Największą zaletą wynajmu mebli eventowych są ogromne oszczędności i swoboda. Czas trwania wynajmu jest dostosowywany do potrzeb klienta. Możliwe jest wynajęcie krótko oraz długoterminowe. W zależności od czasu wynajmu i ilości wypożyczonego sprzętu możliwe są atrakcyjne rabaty. 

Zależnie od potrzeb dostępne są stoły, krzesła,  fotele, sofy, a także zestawy mebli. Poza typowymi meblami dostępne są także gabloty szklane oraz lady. Wszystkie meble dostępne do wynajęcia są w nienagannym stanie, więc nie odczuwa się różnicy, pomiędzy meblami ze sklepu a tymi z wypożyczalni. 

Różnorodność dostępnych mebli

Jednym z najczęściej wypożyczanych rodzajów mebli są krzesła. Posiadamy krzesła drewniane, plastikowe, tapicerowane, a także hokery. Dzięki tak szerokiej ofercie jest możliwe dobranie krzeseł na każdą imprezę. Żeby jeszcze bardziej dopasować meble do wystroju sali, możliwe jest wypożyczenie pokrowców na krzesła

Kolejnym meblem, który przyda się na wszelkiego rodzaju bankiety, szkolenia, czy wernisaże są stoły. Poza typowymi zastosowaniami tego mebla stoły mogą przydać się także do tworzenia ekspozycji. Rozłożone na blacie materiały będą łatwo dostępne dla zainteresowanych nimi osób.

W ofercie dostępne są stoły wykonane z różnych materiałów, takich jak szkło, drewno czy tworzywa sztuczne. Posiadamy stoły cateringowe, ławy oraz stoliki hokerowe.

Meblami, które mogą być bardzo przydatne podczas wielu imprez, są także regały i szafki. Będą potrzebne do przechowywania rzeczy oraz do prezentowania produktów na targach.