Sprzęt RTV jest bardzo ważnym elementem każdego wydarzenia. Bez znaczenia, czy to szkolenie dla grupy pracowników, czy impreza dla setek ludzi. W każdym przypadku niezbędne jest włączanie multimediów. Wydarzenia muszą być dopracowane do perfekcji. Dzięki wypożyczeniu wysokiej jakości sprzętu każdy event zostanie na długo zapamiętany.

Wypożyczanie telewizorów i monitorów

Najczęściej wypożyczanym sprzętem RTV są telewizory i monitory. Urządzenia te wykorzystywane są na bardzo wielu wydarzeniach. Przykładem imprezy, na której wykorzystuje się telewizory, są targi. Ekrany używane są do prezentowania firm na ekspozycjach i do wyświetlania różnych reklam czy informacji. 

Innym przykładem wykorzystania monitorów są spotkania biznesowe. Ciężko wyobrazić sobie tego typu spotkanie bez wyświetlania prezentacji, filmów, czy innego typu informacji na dużym ekranie. 

Ogromne ekrany wykorzystuje się podczas imprez masowych. W przypadku, gdy obraz ma być widziany przez sporą ilość odbiorców, najlepszym rozwiązaniem są ekrany bezszwowe. Z takich ekranów tworzy się ściany wyświetlające multimedia. Tego typu rozwiązanie będzie świetne jako element scenografii.  

Wynajem nagłośnienia na wydarzenia

Dźwięk jest niezmiernie ważnym elementem wielu wydarzeń. Jeśli będzie słabej jakości, może zniechęcić gości do uczestniczenia w evencie. Złej jakości dźwięk może również uniemożliwić odbiór ważnych informacji. Z tego powodu bardzo ważny jest dobór jak najlepszego sprzętu na organizowaną imprezę. Tutaj również pomoże wynajem sprzętu RTV.

Głośniki przydadzą się praktycznie wszędzie: od szkoleń i spotkań biznesowych, po koncerty i konferencje. Będą również przydatne przy organizowaniu wystaw, szczególnie sztuki współczesnej. 

 

Nie mniej istotne są mikrofony. Przydadzą się na koncertach, konferencjach, imprezach sportowych. Mikrofony bezprzewodowe są dobrym wyborem na wydarzenia, na których głos zabierają różni ludzie. Z kolei mikrofony nagłowne są dobrym wyborem dla ludzi prowadzących imprezę, czy na spotkania z kimś ważnym. Ten rodzaj mikrofonu jest wygodny dla osób nieprzyzwyczajonych do mówienia do tego rodzaju sprzętu.