Kiedy warto wypożyczyć sprzęt AGD?

Kiedy warto wypożyczyć sprzęt AGD?

Nowoczesny, profesjonalny sprzęt AGD to kosztowna inwestycja. Zamiast zatem uszczuplać budżet swój lub swojego przedsiębiorstwa zdecyduj się na wypożyczenie sprzętu AGD. Jest ono dużo tańsze nie tylko niż zakup urządzenia, lecz również niż jego eksploatacja. Sprawdź, kiedy wypożyczenie sprzętu AGD szczególnie się opłaca.

Organizujesz prywatną uroczystość? Wypożycz sprzęt!

Rodzinne uroczystości, takie jak wesela, chrzciny, komunie czy okrągłe, hucznie obchodzone urodziny oznaczają zazwyczaj konieczność przygotowania dużych ilości jedzenia dla licznych gości. Zazwyczaj są to wydarzenia jednorazowe, dlatego inwestycja w drogi, wydajny i profesjonalny sprzęt, niezbędny w czasie uroczystości, zwyczajnie się nie opłaca. Wynajmując u nas lodówki, czajniki elektryczne, kuchenki elektryczne czy mikrofalówki szybko oraz sprawnie obsłużysz przybyłych gości. A na deser zaserwuj pyszne ciasto, któremu towarzyszyć będzie aromatyczna, włoska kawa z wypożyczonego od nas ekspresu do kawy. W trakcie przyjęć w ogrodzie, podczas upalnego lata niezbędne okażą się kostkarki do lodu.

Warto wypożyczyć sprzęt AGD na firmowe eventy i konferencje

Kolejną sytuacją, w której wynajem sprzętu AGD szczególnie się opłaca są wszelkiego rodzaju firmowe eventy, konferencje czy targi. Oprócz wyżej wspomnianych ekspresów do kawy czy czajników elektrycznych oraz kostkarek do lodu niezwykłą popularnością cieszą się dystrybutory wody. Zapewnienie uczestnikom organizowanych przez nas wydarzeń nieograniczonego dostępu do świeżej, naturalnej wody  jest podstawą udanego przedsięwzięcia. Gwarantując gościom oraz potencjalnym klientom dobre samopoczucie, zwiększysz prawdopodobieństwo nawiązania ciekawych i korzystnych relacji biznesowych. Dostępne w naszej ofercie lady i witryny chłodnicze z kolei warto wypożyczyć, jeśli udajesz się ze swoimi towarami na targi z żywnością, sam nie dysponując odpowiednimi sprzętem, a także organizując pokazy i warsztaty kulinarne.

Nasza wypożyczalnia oferuje długo i krótkoterminowy wynajem sprzętu jedynie renomowanych, najlepszych marek. Proponujemy atrakcyjne warunki wynajmu, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Serdecznie zapraszamy.